Молитовна гора: вперше в Україні на базі церкви «Нове покоління» відкрився центр молитви

           

Молитовна гора: вперше в Україні на базі церкви «Нове покоління» відкрився центр молитви

Що потрібно робити, щоб принести вогонь молитви до своїх помісних церков? Що таке «Молитовна гора», і для чого потрібен цей перший в Україні центр молитви, про це та багато іншого ми розмовляли з Наталією Завсеголовою, лідером молитовного служіння в об’єднанні церков «Нове покоління» в Україні. Наталя зі своїми помічниками упродовж чотирьох тижнів розкриває учасникам «Молитовної гори» принципи успішної молитви.

– Ваш молитовний центр створено для духовного оновлення. Чи є певні умови для участі у «Молитовній горі»?

– Молитовний центр відкритий для кожного, хто потребує молитви, за допомогою якої можна увійти в Божу присутність, отримати відповіді та благословення. Кожен служитель у молитві зможе отримати помазання та бачення для будівництва команди вірних учнів. «Наблизьтеся до Бога і наблизитесь до вас». (Якова 4:8)

“Молитовна гора” потрібна. Люди повинні приїжджати з усієї країни, тут духовно оновлюватись, зміцнюватись у вірі, і нести вогонь Духа Святого у свої помісні церкви. Щоб з новими силами вони могли проповідувати Євангеліє і робити добрі справи.

Ось уже місяць, як ми розпочали свою роботу у центрі безперервної молитви «Молитовна Гора». Центр молитви розташований у місті Першотравенську, Дніпропетровської області на базі церкви «Нове покоління». Саме в цьому місці всі 365 днів звучатиме потужна молитва за Україну, зростання церков та вирішення особистих потреб. Кожен новий тиждень команда з 300 молитовників запрошує кожного, щоб молитися за свободу, за зцілення, відновлення відносин з Богом.

– «Молитовна гора» розпочала свою роботу у Першотравенську за прикладом молитовної гори у Південній Кореї. Розкажіть про цей приклад.

– «Молитовна гора» – це втілена у життя ідея нашого єпископа Андрія Тищенка. Ця мрія у нього народилася, коли він уперше побував у Південній Кореї у найбільшій церкві світу Йоїдо. Ця церква об’єднує понад мільйон парафіян. Базову церкву в Сеулі відвідують 830 тис. парафіян, що робить її найбільшим християнським приходом у світі.

Корейці приділяють молитві величезну, іноді виняткову увагу. У 1973 році церквою Йоїдо було створено Молитовну гору, за одкровенням пастора Девіда Йонгі Чо, який уклав завіт із Господом продовжувати постійну цілодобову молитву за церкву. Назва походить не від того, що треба піднятися на гору і молитися, а швидше за все від образного сходження для усамітнення з Богом.

«Молитовну гору» у Південній Кореї щороку відвідують понад мільйон віруючих. Це спеціально обладнане місце в горах, де розташовані безліч молитовних кімнат, в яких віруючі вдень та вночі служать Богу постом та молитвою.

Старший єпископ руху церков «Нове покоління» разом із помазанням доктора Йонгі Чо прийняв бачення про безперервну молитву на «Молитовній горі».

– Щоб ви сказали нашим читачам та тим, хто хоче навчитися молитися?

У всіх нас, хто служить Богу, одна мета – поширити Євангеліє до краю землі. Служителі Божі, люди, які живуть цією великою мрією, моральними стандартами та пристрастю до Бога. А молитва, це наша духовна лайка є лінією фронту нашого наступу на диявольські сили на цій землі. Молитися треба так, щоби з тебе лилися піт і сльози. Саме такою і не інакше має бути молитва клопотань. І кричати потрібно не тому, що Бог не чує, а щоб упокорити себе, свою гордість, яка постійно дбає про те, щоб добре та адекватно виглядати в очах інших людей. У Біблії багато говориться про сильне волання та гучну молитву.

«Молитовна гора» — це час, коли ти можеш почати будувати щось велике у своєму житті і якось побачити, як це стало реальністю. Приїжджайте, чекаємо на «Молитовну гору», де неможливе стає можливим. Тут, якщо вам потрібно проживання, ви зможете розміститися в комфортних номерах і замовити їжу на території Першотравенської церкви.

Розмовляла Олена Поддуєва

 

Меню