Церкви, які входять до Об’єднання Християнських Церков “Нове покоління”, вважають себе частиною Вселенської Церкви – Тіла Христового і прагнуть братського спілкування та служіння Господу з усіма, хто вірує в Христа і служить Йому. Віровчення християн віри євангельської ґрунтується на Святому Письмі Старого і Нового Завітів і відповідає Нікео-Цареградському Символу віри та норовливому визначенню IV Вселенського (Халкідонського) Собору (Халкідонському оросу).

Ми віримо:
 1. У Єдиного благого Бога, який вічно перебуває в трьох Особах (іпостасях), а саме: Отця, Сина і Святого Духа.
 2. У Ісуса Христа, Єдинородного Сина Божого, зачатого від Святого Духа і народженого від Діви Марії. Віримо, що Ісус Христос був розіп’ятий за гріхи всіх людей, похований і воскрес із мертвих, що Він піднісся на небо і нині перебуває праворуч Отця.
 3. Ми віримо, що людина створена на образ Божий як вінець і мета всього творіння. Але через гріх людина втратила стосунки з Богом, а тому кожна людина потребує покаяння перед Богом для прощення гріхів.
 4. Ми віримо, що через віру в жертовну смерть і воскресіння Ісуса Христа кожна людина отримує прощення гріхів і вічне життя, народжується наново (згори), стає дитям Божим і отримує дар Святого Духа.
 5. Ми віримо, що кожен, хто покаявся і повірив у Христа, має вступити в завіт із Господом через водне хрищення.
 6. Ми віримо, що Церква є Тіло Христове. Церква створена Христом і об’єднує всіх вірян у Нього за всіх часів. Приналежність Церкви Христової виражається через приналежність та активну участь у житті помісної громади.
 7. Ми віримо, що Причастя (Вечір Господній) є заповіддю Господа для Церкви. Елементи Причастя – хліб і вино – суть Його Тіло та Кров. Достойно беручи участь у них, вірян оновлюють свій зв’язок із Христом, з’єднуються з Господом та Його Церквою, отримують допомогу від Бога для благочестивого життя.
 8. Ми віримо, що Біблія є Боже Слово Боже і є абсолютним авторитетом у питаннях віри та практики життя Церкви.
 9. Ми віримо, що кожен християнин покликаний слідувати за Христом, що виявляється у розвитку стосунків з Господом, служінні Богу та людям, та благовісті про Христа невіруючим. Добросовісна і творча праця відповідно до особистого покликання і дарів є способом служіння Господу та утвердження Його Царства в цьому світі. Мета життя християнина – перетворення на образ Христа, яке здійснюється дією Святого Духа за активного сприяння віруючого. Цей процес відбувається протягом усього життя християнина.
 10. Ми віримо у хрещення (виконання) Святим Духом – зодягання силою для служіння Господу і свідчення про Нього.
 11. Ми віримо в дію всіх дарів Святого Духа в Христовій Церкві протягом усього часу від Дня П’ятидесятниці до Приходу Господа.
 12. Ми чекаємо на Друге Пришестя Господа Ісуса Христа у славі, воскресіння мертвих і Останній Суд. Ми віримо, що після Суду відбудеться перетворення всієї світобудови – встановлення Царства Божого.
Меню