Серед бурхливих подій у світі, наша країна Україна досі знаходиться у війні, борючись за свою незалежність та безпеку. В цей час важливо згуртуватись та зосередитись на молитві за перемогу у війні, за воїнів, за тих, хто потребує зцілення від хвороб.

Церква “Нове Покоління” зібрала стадіон у Варшаві для проведення Перемагаючої молитви. Кожен рік, на найбільших ділянках України, тисячі вірних збиралися, щоб помолитися разом і підтримати український народ. Останній раз було зібрано 27 000 людей. Але цього року, через складну ситуацію в країні, молитву провели у Варшаві на стадіоні, де зібралось понад 2500 вірних.

Це було не просто звичайне богослужіння, а молитва за спокій та перемогу нашої країни. Було проведено молитву за військових, які борються за Україну, а також за тих, хто потребує зцілення від хвороб та захисту від будь-яких негараздів.

Молитву очолив єпископ церков Нове Покоління Андрій Тищенко, та його син Антон Тищенко. У ході богослужіння, багато людей прийняли каяття та отримали духовну підтримку.

Церква «Нове Покоління» Варшава: https://t.me/ngwarszawa

🕘 Кожної неділі о 12:00

📞 +48 728 433 955

💻сайт: https://ngwarszawa.pl/

📍 Tadeusza Czackiego 3/5, 00-043 Warszawa 🇵🇱

Меню