Шановні служителі, вітаємо!
У часи великих потрясінь і випробувань наш народ украй потребує духовного єднання та спільної молитви до Господа. Заради встановлення миру і справедливості, задля відродження та зцілення ран українського народу мільйони християн різних Церков України об’єднуються у спільній молитві за Україну.

Вже менш ніж через місяць, 
10 червня 2023 р., за ініціативи Духовної Ради та Оргкомітету НДМ у м.Буча відбудеться міжконфесійне служіння “Молитва за Україну” за участю Глав провідних християнських Церков та сотень священнослужителів УкраїниДо молитви за Україну через онлайн-трансляцію приєднаються християни зі всього світу, тисячі українських біженців за кордоном.
Така взаємодія сприяє духовному підбадьоренню і зміцненню, робить нас співучасниками молитовного єднання і предстояння перед Богом. До молитви за Україну приєднаються християни зі всього світу, тисячі
українських біженців за кордоном. Війна, що прийшла на нашу землю, принесла страх руйнування, смерть і нещастя. Нам необхідно посилити наші молитви, адже Бог через Своє Слово дає нам обіцянку: «Та коли Мій народ, на якому названо Моє Ім’я, навернеться і помолиться, і шукатиме Мого обличчя, і відвернеться від злих своїх доріг, то Я вислухаю з неба і буду милосердний над їхніми гріхами, і оздоровлю їхню землю» (Друга Книга Хронік 7:14).
Ми певні, що наше спільне молитовне служіння буде благословенням для всього українського народу і помножить славу нашому Богові!
Меню