Дорогі брати й сестри, з великою радістю ми відзначаємо закінчення двох місяців навчання на міжнародній біблійній школі від церкви Нове Покоління! Протягом 40 днів ми разом із 40 видатними спікерами занурювалися в глибини біблійної мудрості, проводячи по 3 години на день на кожному уроці. Основна тема нашого навчання – “Стосунки з Духом Святим”, розкрила перед нами безліч таємниць і принципів, які ми будемо застосовувати в нашому повсякденному житті. Ми вдячні Богу за цей незабутній час, і впевнені, що наші серця і душі наповнені новими знаннями і розумінням Божого плану для нас!

Благословенні спікери, які навчали цього року:

Боб Ларсон – екзорцист, пастор церкви Духовної свободи, США

Мерилін Хікі – вчитель Біблії, всесвітньо відома служителька, євангелістка, спікерка міжнародного рівня. Перша жінка, яка увійшла до ради директорів найбільшої церкви у світі, “Church Growth International” д-ра Девіда Йонги в Південній Кореї. Почесний доктор богослов’я в Університеті Орала Робертса.

Кейсі Тріт – американський пастор, телеєвангеліст і мотиваційний оратор. Тріт добре відомий як ведучий телешоу “Твоє безмежне життя”. У січні 1980 р. з групою з 30 осіб. Пастори Кейсі та Венді Тріт заснували церкву “Християнської віри” в Сіетлі, штат Вашингтон. Сьогодні церква є найбільшою церквою в регіоні, кількість прихожан налічує понад 8000 осіб.

Віктор Абрамчук – пастор церкви “Нове покоління”. Володіє даром учителя і має служіння в США, що розвивається.

Янг Хун Лі – старший пастор церкви Повного Євангелія “Йоідо” в Сеулі. Церкву Йоідо було засновано Девідом Йонгі Чо 1958 року, вона є найбільшою п’ятидесятницькою християнською громадою в Південній Кореї, кількість парафіян якої налічує понад 480 000. У 2008 році Янг Хун Лі змінив Девіда Йонггі Чо на посаді старшого пастора церкви повного Євангелія “Йоідо”.

Генрі Мадава – засновник і старший пастор церкви “Перемога” в місті Київ, автор релігійних книг, телеєвангеліст. Генрі Мадава відомий більш ніж у 30 країнах світу, включно зі США та низкою мусульманських країн, як пастор і проповідник. Він проводить Фестивалі Ісуса в Україні та інших країнах, включно з Пакистаном, Польщею та Ефіопією.

Алекс Клаттенбург – пастор церкви “Church in the son”, яка налічує понад п’ять тисяч членів. У 70-х роках Алекс почав керувати невеликою групою студентів. З кінця 70-х до початку 80-х років Алекс проводив фестивалі Ісуса на пасовищі площею 172 акра. У 1987 році під його керівництвом і баченням було зведено будівлю, здатну вмістити до шести тисяч осіб за одне служіння.

Вінсент Лео – пастор “Glad Tidings”, учитель і проповідник. Доктор Вінсент Лео в служінні з 1977 року. З 1993 по 2022 рік обіймав посаду генерального директора “Асамблеї Бога” в Малайзії. “Glad Tidings” відкрилася всього з чотирма вірянами. Через 40 років церква переїхала у власну будівлю площею 4,2 акра. Кілька служінь проводяться різними мовами, охоплюючи понад 3300 осіб кожні вихідні.

Андрій Шаповал – євангеліст, пастор церкви “Flame of fire”, організатор служіння “Flame of Fire Ministry”. Автор книг мотиваційного та християнського спрямування. Пастор Андрій служить у понад 35 країнах, включно з Пакистаном, Ефіопією та Філіппінами.

Юкіо Фунатсу – понад 53 роки пастор церкви “Kanazawa Christ Church”, Японія. Преподобний Фунатсу підтримує мету доктора Йонгі Чо – привести 10 мільйонів японців до Христа. Усі члени сім’ї преподобного Юкіо Фунацу зараз є пасторами церков у Японії.

Олексій Ледяєв – апостол церков “Нове покоління”, Рига, Латвія.

Ішмаель Сем – єпископ об’єднання церков “Маяк” у місті Тема (Гана, Африка). Голова Loyalty House International, автор книжок, спікер конференцій з пасторського та церковного лідерства. Міжнародна деномінація Loyalty House складається з церков в Аккрі, Темі та центральних регіонах Гани.

Майк Деніган – євангеліст і екзорцист, засновник організації “Free the Nations”, США. Понад 20 років подорожує світом, проповідуючи Євангеліє, проводячи крусейди з молитвою зцілення та звільнення.

Сергій Головей – старший пастор церкви Christian Faith Church, США.

Лорен Кеннеді – пастор-місіонер, євангеліст, понад 30 років у служінні, США. 9 років був місіонером в Африці.

Роберт Локхарт – старший пастор церкви “Храм Голгофи”, учитель, директор Біблійної Школи, завідувач суперінтенданта Асамблеї Бога на Багамах. Пастор Роберт Локхарт перебуває в служінні проповіді Євангелія вже 38 років.

Ігор Семенюк – старший пастор Християнської церкви “Надія поколінь”, Україна. Президент Євангельського Теологічного Університету. Пастор в “Асамблеї Бога”, США.

Джеймс Гарт – пастор і засновник Eagle’s Nest Christian Fellowship, також заснував академію “Eagle’s Nest” США. Пастор Джеймс Гарт у служінні вже понад 30 років.

Анселм Мадубуко – апостол церкви “Revival Assembly”, автор книжок, проповідник, учитель, служитель визволення, Нігерія. Понад 33 роки в служінні.

Євген Тайц – президент Міжнародного Теологічного Інституту ЗОЕ, Ізраїль. Пастор і керівник міжнародного служіння “Скинія Давидова”.

Лес Боулінг – апостол і пастор церкви Eagle Rock, США. Засновник Біблійної школи “Євангеліє і проповідник”. У служінні понад 40 років.

Тео Волмаранс – пастор “Christian Family Church International”, президент і координатор 50-ти Біблійних коледжів, член правління CGI, США. З 1979 року веде основну церкву в Африці. Деякий час тому відкрив церкву в США.

Володимир Савчук – старший пастор церкви “Hungry generation”, автор книг християнського спрямування, організатор щорічної конференції “Піднятий на визволення”, США. Понад 20 років у служінні.

Дмитро Корчинський – український політик, громадський діяч, письменник і журналіст-телеведучий. Засновник і лідер політичної партії “Братство”.

Едвін Альварес – апостол громади “Осанна”, президент телевізійної мережі Hosanna Vision Television Network, Панама. Його церква налічує 30 000 прихожан. Апостол Едвін більше 43-х років у служінні. Він курирує церкви в Латинській Америці, США, Європі, підтримує місіонерську діяльність в Африці та Індії.

Гері Вілкерсон – пастор церкви “Спрінгс”, президент організації “World Challenge”, США. “World Challenge” – міжнародна місіонерська організація, яку заснував Девід Вілкерсон. Протягом останніх 50 років “World Challenge” співпрацює з церквами в усьому світі, відкриває центри реабілітації для алко- і наркозалежних, організовує безліч благодійних акцій.

Маурі Девіс – старший пастор “Cornerstone Church”, США. Заснував міжнародне служіння, яке побудувало понад 2 000 церков у Кенії, дитячі будинки в Індії та Таїланді. У служінні понад 27 років.

Геннадій Мохненко – пастор “Церкви Добрих Змін”, прийомний батько понад 34 дітей, капелан, Україна. Під його керівництвом у 1998 році був створений і функціонує найбільший в Україні центр дитячої реабілітації “Республіка Пілігрим”. 32 роки в служінні.
Джон Мілтон Родрігес – старший пастор церкви Misión Paz, засновник університету “CUDES”, Сенатор Республіки Колумбія (2018 – 2022рр.). Пастор Джон у служінні понад 25 років. За цей час церква Misión Paz перевищила 25 000 осіб.

Кент Маттокс – старший пастор Word Alive International Outreach, автор книг, США. У служінні понад 35 років.

Борис Грисенко – старший рабин Київської Єврейської Месіанської громади, почесний доктор теології CLST (Christian Life School of Theology), автор книг з месіанської теології, Україна.

Антоніно Гарсія – старший пастор церкви “Iglesia Más Que Vencedores”, Панама. У служінні 30 років.

Рік Кореллі – пастор церкви Harvest Fellowship International, США. Місіонер, євангеліст, у служінні 30 років.

Руслан Кухарчук – християнський журналіст, голова руху “Всі разом”, президент Асоціації журналістів “Новомедіа”.
Річард Робертс – теле-євангеліст, президент університету і директор асоціації Орала Робертса, США. Рухається в дарах зцілення понад 59 років. Протягом 26 років щодня веде телешоу “Місце для чудес”. Зафіксовано понад 157 000 свідчень.

Хальвард Хаслей – місіонер і засновник фонду “Open Heart”, Норвегія. За 41 рік існування фонду, Хальвард відкрив 15 центрів реабілітації та заснував 250 церков.
Даг Г’юард-Мілс – апостол міжнародного руху “Маяк”, який налічує понад 6 000 церков. Даг Міллс рухається в дарах пророцтва та зцілення. За тридцять років служіння написав 80 книжок, які переклали 56 мовами, тираж яких перевищив 30 мільйонів копій.

Нехай Господь благословить всіх студентів Міжнародної Біблійної школи 2023!

Меню